preskoči na sadržaj

I. osnovna škola Dugave

Login
Tražilica
JELOVNIK

     DOBAR TEK!

UTORKOM JE SVIM UČENICIMA ŠKOLE U VRIJEME JELA OSIGURANO MLIJEKO, A ČETVRTKOM VOĆE!

 

 

Priloženi dokumenti:
jelovnik 17.-21.09.docx

RASPORED ZVONA

Nastava ujutro

 

1 sat: 08:00 - 08:45
2 sat: 08:55 - 09:40
3 sat: 09:50 - 10:35
4 sat: 10:40 - 11:25
5 sat: 11:30 - 12:15
6 sat: 12:20 - 13:05
7 sat: 13:10 - 13:55

Nastava poslijepodne

 

1 sat: 14:00 - 14:45
2 sat: 14:55 - 15:40
3 sat: 15:50 - 16:35
4 sat: 16:40 - 17:25
5 sat: 17:30 - 18:15
6 sat: 18:20 - 19:05
7 sat: 19:10 - 19:55

Vrijeme

 

  Zagreb
Kalendar
« Rujan 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

HITNI TELEFONI

Policija          192

Vatrogasci     193

Hitna pomoć  194 i 112

Škola       01/  6671-733

Brojač posjeta
Ispis statistike od 16. 4. 2015.

Ukupno: 83838
Ovaj mjesec: 2092
Ovaj tjedan: 253
Danas: 105
 

Izvannastavne aktivnosti u školi održavaju se pod vodstvom učitelja s kojima polaznici dogovaraju termine, a izvanškolske aktivnosti vode vanjski suradnici, termini  se nalaze u prilogu i podložni su promjenama u dogovoru sa voditeljima aktivnosti.

 

Izvannastavne aktivnosti u školi

 

RAZREDNA NASTAVA:

Eko skupina I., 1.c

Dramska skupina I. ., 4.a

 Dramska skupina II., 2.b

Suvremeni ples, 2.c 

Eko grupa I., 3.c 

Likovna grupa I., 1.b 

Dramska skupina III.,

 Plesna skupina I., 3.a 

Mali kreativci, 3.b

Mali lutkari, 1.a

 Pjevački zbor, 4.-8.r. 

Enigmatika, 4.b

Origami, 4.c 

Eko engleska grupa, 2.razred 

Kreativna skupina, 2.-4.razred

 

PREDMETNA NASTAVA:

 Eko grupa, 5.-8.razred 

Estetsko uređenje, 5.-8.r 

Prva pomoć, 7.razred

Fitoaromaterapija, 5.-8.r. 

Likovna skupina, 5.-8.r. 

Grupa za latinski jezik i rimsku književnost, 8.r.

Školska prometna jedinica, 5.-8.r.

 KUD, 1.-8.r.

Šahovska škola, 2.-5. r. 

Rukomet, 5.-8.r.

Robotika, 2.-8.r. 

Školski sportski klub Dugave, 1.-8.r. 

Povijest umjetnosti, 5.-8.r 

Školska zadruga Duga, 1.-8.r.

 

Izvanškolske aktivnosti:

 

  • DIGITALNA AKADEMIJA-VODITELJICA MAJA BRKLJAČIĆ
  • ŠKOLSKI SPORTSKI KLUBOVI:
  1. NOGOMETNA SEKCIJA OD 1.-4. RAZREDA -VODITELJ JOZO RAIČIĆ
  2. RITMIKA OD 1.-5- RAZREDA- VODITELJICA IRENA ĐURKESEC
  3. JUDO OD 4.-8. RAZREDA- VODITELJICA AMARA ŠEPIĆ I MATIJA
  4. TAEKWONDO OD 2. DO 4. RAZREDA- VODITELJ DAVOR PUTAK
  5. KARATE  KK SLJEME- VODITELJ NOSVICA BOGDANOVIĆ
  6. KARATE KK HONDA- VODITELJ ZORAN ČALIĆ
  7. RUKOMET RK TRNJE- VODITELJ
  8. SOFTBALL ZAGREBAČKI SOFTBALL KLUB—VODITELJICA  BRUNA DEVALD
  9. KOŠARKA KK NOVI ZAGREB- VODITELJ KREŠIMIR BILIĆ
  10. RUKOMET CURE RK LOKOMOTIVA- VODITELJICA MARIJANA PAPIĆ
  11. ROCK&ROLL OD 1. DO 8. RAZREDA- VODITELJ DARKO TORJANEC
  12. CRO DANCE PLES CURE- VODITELJICA TOMISLAVA
  13. SOVA JEZICI- VODITELJICA RUŽICA TROHAR
  14. PLES- VODITELJ TOMISLAV TRŽAN

 

 

Priloženi dokumenti:
Skolska dvorana.docx

preskoči na navigaciju